• TRS s.r.o.

  • Počet zaměstnanců:6 - 9
  • Obor:Nespecializovaný velkoobchod
  • Sídlo provozovny:Na Spravedlnosti 1533, Pardubice, 53002

Nadcházející

Proběhlé workshopy

  • 10.04.2017.SYSTÉMY RADIOVÉHO DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ V PRŮMYSLU A DOPRAVĚZobrazit více
O firmě:

Svým oborovým zaměřením pokračuje firma TRS s.r.o. v dlouholeté tradici vývoje, výroby a dodávek radiokomunikační a radiolokační techniky "z Pardubic".

Při svém vzniku v roce 1995 se firma orientovala především na aplikace importovaných zařízení pro dopravní komunikační systémy a drobné doplňky vlastní výroby, související s tímto oborem.

Profesní orientace pracovníků firmy a jejích smluvních partnerů, spolu s rozvíjejícími se kapitálovými možnostmi, umožnila rozšířit spektrum poskytovaných služeb tak, aby vyhověly požadavkům libovolného zákazníka a vlastnostem jeho komunikačního systému.

Proto velmi záhy po svém vzniku zahájila serii zdánlivě odtržitých akcí v oblasti akvizice, projektování a výstavby základnových bodů pro operátory sítí GSM. Zkušenosti získané při těchto již ukončených akcích zůstávají pro firmu a její interní provoz stále aktuální.

Souběžně pokračoval vývoj vlastních zařízení a tak již v roce 1998 byly zavedeny do výroby první sestavy profesionálních systémů dálkových ovládání kolejových vozidel, stavebních a těžebních mechanizmů. Na jejich výrobu pak bezprostředně navázala vlastní produkce antén a anténních sestav, zejména pro aplikace vyžadující zvýšenou mechanickou a elektrickou odolnost.

V roce 2000 se pak produkce firmy rozšířila svoji nabídku o první unikátní systém radiového dálkového ovládání do výbušného prostředí.

V současné době jsou již dodávány třetí a v některých případech i čtvrté modernizované verze původních výrobků!

Od roku 2012 je TRS s.r.o. členem konsorcia projektu „Centrum integrovaných družicových a pozemských navigačních technologií“, vedeného katedrou radiotechniky FE ČVUT Praha.TRS s.r.o. používá certifikovaný a pravidelně auditovaný systém řízení kvality ISO 9001.

Sledování kvality produktů pro odvětví kolejové dopravy je přizpůsobeno požadavkům periodicky obnovovaného osvědčení dodavatele Českých drah

Pro zařízení určená do prostředí s nebezpečím výbuchu je zaveden zpřísněný systém řízení kvality, podle certifikátů IECEx QAR a ATEX Q

Ohlasy na workshop

  • 03. 10. 2016Workshop se mi líbil. Přístup firmy mě překvapil. Projití celého výrobního procesu bylo poučné. Ke každé zastávce jsme dostali odporný výklad a většinu věcí jsme si mohli vyzkoušet. Do budoucna bych rád v oboru pracoval. Doporučuji všem!!!

  • 08. 03. 2017Workshop byl velice zajímavý, určitě doporučuji.

  • 08. 03. 2017Vřele doporučuji každému, kdo si chce rozšířit obzory v daném odvětví. Projev a představení tématiky je jasné a zřetelné. Ochota a vstřícnost lidí suprová.